XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

A verseny helye:                   Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola

A verseny ideje:                    fiú:      2018. október 26.

                                               lány:    2018. november 9.

A verseny résztvevői:           10 iskola 26 fiú és 16 leány versenyzője

Kísérésre elszámolható:       fiúk:                3 óra

                                                lányok:            3 óra

 

Végeredmények:

FIÚK

I-II. korcsoport: 2 csoport, keresztbejátszás, elődöntő, döntő (7 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Magyar Szabolcs

Gloriett

 

I.

Simon János

Szenczi

Iván Botond

Gloriett

 

II.

Fekete Bálint

Kassa

Fekete Bálint

Kassa

 

III.

Mezei Péter

Kassa

Mezei Péter

Kassa

 

IV.

Magyar Szabolcs

Gloriett

Ando-Ferenczi Nándor

Táncsics

 

V-VI.

Ando-Ferenczi Nándor

Táncsics

Józsa Olivér

Táncsics

 

 

Iván Botond

Gloriett

Simon János

Szenczi

 

VII.

Józsa Olivér

Táncsics

 

 

III-IV. korcsoport: 5 csoport, keresztbejátszás, 3-as döntő (19 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Dobrovolni Botond

Gloriett

 

I.

Csaba Áron

Piros

Sipos Bálint

Gloriett

 

II.

Bittó Marcell

Piros

Gáborfi Ádám

Brassó

 

III.

Gáborfi Ádám

Brassó

Csaba Áron

Piros

 

IV-VI.

Ács Gergő

Kassa

Bittó Marcell

Piros

 

 

Sipos Bálint

Gloriett

László Bálint

Kandó

 

 

Mátéfi Ákos

Kandó

Mátéfi Ákos

Kandó

 

 

 

 

Ács Gergő

Kassa

 

 

 

 

Mezei János

Kassa

 

 

 

 

Balogh Zsolt

Szenczi

 

 

 

 

Simó Lóránt

Szenczi

 

 

 

 

Bauer Ádám

Táncsics

 

 

 

 

Hajnal Zsolt Csanád

Táncsics

 

 

 

 

Holczer Norbert

Vajk

 

 

 

 

Páldi Milán

Vajk

 

 

 

 

Pomázi Gábor

Vörösm.

 

 

 

 

Nagy Bendegúz

Vörösm.

 

 

 

 

 

 

Továbbjutott:

I-II. korcsoportból:      Simon János (Szenczi) igazolt és

                                                Fekete Bálint (Kassa) nem igazolt

                                    Mezei Péter (Kassa) nem igazolt

 

III-IV. korcsoportból:     Csaba Áron (Piros) igazolt

                                                    Gáborfi Ádám (Brassó) igazolt és

                                                  Bittó Marcell (Piros) nem igazolt

                                                  Ács Gergő (Kassa) nem igazolt

 

 

 

LÁNYOK 2018

 

 

I-II. korcsoport: körmérkőzés (5 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Béres Luca

Gloriett

 

I.

Takács Lili

Vajk

Felvinczy Eszter

Gloriett

 

II.

Pap Luca

Kassa

Pap Luca

Kassa

 

III.

Felvinczy Eszter

Gloriett

Bana Ilona

Kassa

 

IV.

Bana Ilona

Kassa

Takács Lili

Vajk

 

V.

Béres Luca

Gloriett

 

 

III-IV. korcsoport: 3 csoport, keresztjáték, 3-as döntő (11 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Wallach Natália

Ady

 

I.

Takács Hanna

Vajk

Orbán Dominika

Ady

 

II.

Xiao Yu

Vajk

Dobai Angyalka

Gloriett

 

III.

Halász Emma

Szenczi

Obiczki Patrícia

Gloriett

 

IV.

Wallach Natália

Ady

Soós Nikoletta

Kassa

 

 

Dobai Angyalka

Gloriett

Halász Emma

Szenczi

 

 

Tarcsányi Barbara

Táncsics

Hettiger Panni

Szenczi

 

 

 

 

Simon Zsófia

Táncsics

 

 

 

 

Tarcsányi Barbara

Táncsics

 

 

 

 

Takács Hanna

Vajk

 

 

 

 

Xiao Yu

Vajk

 

 

 

 

 

 

Továbbjutott:

            I-II. korcsoport:            igazoltak:         Takács Lili (Vajk)

                                               amatőrök:        Pap Luca (Kassa)

                                                                       Felvinczy Eszter (Gloriett)

 

III-IV. korcsoport:        igazoltak:         Takács Hanna (Vajk)

                                                                       Xiao Yu (Vajk)

amatőrök:        Halász Emma (Szenczi)

                                                                       Tarcsányi Barbara (Táncsics)

 

 

 

Budapest, 2018. november 16.


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.