XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

A verseny helye:                   Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola

A verseny ideje:                    fiú:      2019. november 11.

                                               lány:    2019. november 18.

A verseny résztvevői:           13 iskola 26 fiú és 10 leány versenyzője

Kísérésre elszámolható:       fiúk:                3 óra

lányok:            2 óra

 

 

Végeredmények:

LÁNYOK

I-II. korcsoport: (2 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Bölcskei Tünde

Gloriett

 

I.

Bölcskei Tünde

Gloriett

Czink Vivien

Gloriett

 

II.

Czink Vivien

Gloriett

 

 

 

III-IV. korcsoport: 3 csoport, keresztjáték, 3-as döntő (8 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Sarlós Nikolett

Darus

 

I.

!Takács Hanna

Vajk

Czigány Panna

Gloriett

 

II.

!Takács Lili

Vajk

Herczku Jázmin

Gloriett

 

III.

!Halász Emma

Szenczi

!Halász Emma

Szenczi

 

IV.

Hettiger Panni

Szenczi

Hettiger Panni

Szenczi

 

V.

Sarlós Nikolett

Darus

Simon Zsófia

Táncsics

 

VI.

Simon Zsófia

Táncsics

!Takács Hanna

Vajk

 

 

 

 

!Takács Lili

Vajk

 

 

 

 

 

 

 

Továbbjutók I-II. korcsoport:        amatőrök:       Bölcskei Tünde (Gloriett)

                                                                                   Czink Vivien (Gloriett)

 

 

 

Továbbjutók III-IV. korcsoport:   igazoltak:       Takács Hanna (Vajk)

                                                                                   Takács Lili (Vajk)

amatőrök:        Halász Emma (Szenczi)

                                                                                   Sarlós Nikolett (Darus)

 

 


FIÚK

I-II. korcsoport: 2 csoport, keresztbejátszás, elődöntő, döntő (6 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Harkály Zsombor

Gloriett

 

I.

Harkály Zsombor

Gloriett

Lázár Botond

Gloriett

 

II.

Lázár Botond

Gloriett

Szilvási Barnabás

Kassa

 

III.

Szilvási Barnabás

Kassa

Szekeres Gergely

Kassa

 

IV.

Szekeres Gergely

Kassa

Horváth Milán

Kandó

 

V-VI.

Horváth Milán
Rácz Barnabás

Kandó

Rácz Barnabás

Kandó

 

 

 

 

 

Továbbjutottak (amatőrök):   Harkály Zsombor (Gloriett)
                                               Lázár Botond (Gloriett)

 

 

III-IV. korcsoport: 6 csoport, egyenes kiesés (2 kör), 3-as döntő (20 induló)

név

iskola

 

helyezés

név

iskola

Aszódi Pál

Ady

 

I.

!Simon János

Szenczi

Sulányi Roland

Ady

 

II.

!Bognár Bendegúz

Vörösm.

Rashid Dávid

Bókay

 

III.

Zabos Csanád

Szenczi

Pap Zoltán

Bókay

 

IV-VI.

Mezei Péter

Kassa

!Oláh Barnabás

Brassó

 

 

Fekete Bálint

Kassa

Szilva András

Darus

 

 

Kőkuti Márton

Kandó

Dévai Dominik

Darus

 

 

 

 

Jónás Béla

Eötvös

 

 

 

 

Tófalvi Arnold

Eötvös

 

 

 

 

Vendrey Tamás

Gloriett

 

 

 

 

Sipos Bálint

Gloriett

 

 

 

 

Kőkuti Márton

Kandó

 

 

 

 

Drexler Balázs

Kandó

 

 

 

 

!Fekete Bálint

Kassa

 

 

 

 

Mezei Péter

Kassa

 

 

 

 

Zanyi Marcell

Piros

 

 

 

 

!Simon János

Szenczi

 

 

 

 

Zabos Csanád

Szenczi

 

 

 

 

Hajnal Zsolt Csanád

Táncsics

 

 

 

 

!Bognár Bendegúz

Vörösm.

 

 

 

 

 

Továbbjutottak (igazoltak):            Simon János (Szenczi)
                                                           Bognár Bendegúz (Vörösmarty)


Továbbjutottak (amatőrök):               Zabos Csanád (Szenczi)
                                                           Kőkuti Márton (Kandó)

 

 

 

Budapest, 2019. november 25.

 

 

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.