XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

 

A verseny helye:                 Gloriett Sportiskolai Általános Iskola

A verseny ideje:                 2018. április 16-19.

A verseny résztvevői:         Csapatverseny: 16 iskola 96 csapatának 322 fiú és 261 leány versenyzője.

                                          I. kcs.:     14 iskola 12 fiú (69 fő) és 11 leány (65 fő) csapata;

                                          II. kcs.:    13 iskola 13 fiú (80 fő) és 13 leány (77 fő) csapata;

                                          III. kcs.:  14 iskola 12 fiú (73 fő) és 12 leány (75 fő) csapata;

                                          IV. kcs.:  14 iskola 13 fiú (80 fő) és 10 leány (70 fő) csapata.

                                          Egyéni verseny: 12 iskola versenyzői.

Kísérésre elszámolható:      I. kcs.: 2 óra;          III. kcs.: 3 óra;

                                          II. kcs.: 3 óra;         IV. kcs.: 3 óra;

                                          I-II. kcs.: 3 óra;       egyéni: 3 óra

 

 

I. korcsoport FIÚ CSAPAT verseny

2017-2018. tanév

Ssz

Iskola

Pont

1.

Gloriett

1119

2.

Kandó

917

3.

Kastélydombi

853

4.

Brassó

819

5.

Kassa

801

6.

Darus

753

7.

Vajk

727

8.

Bókay

702

9.

Táncsics

661

10.

Kondor

638

11.

Piros

600

12.

Gulner

540

 

 

 

 

I. korcsoport FIÚ EGYÉNI verseny

2017-2018. tanév

ssz.

versenyző

iskola

pont

1.

Russnák Áron

Gloriett

252

2.

Petrovay Zsombor

Vajk

229

3.

Szoó Bence

Brassó

204

4.

Schrancz Vince

Gloriett

194

5.

Bélteki-Tóth Balázs

Kastélydombi

183

6.

Harkály Zsombor

Gloriett

182

7.

Valkusz Márk

Kandó

182

8.

Szabó Máté

Kassa

180

9.

Bártfai Tamás

Kandó

179

10.

Kapitány Bálint

Gloriett

174

11.

Hodruszky Csanád

Gloriett

164

12.

Wittwindits Axel

Darus

158

13.

Túza Levente

Kastélydombi

157

14.

Nagy Bence

Kandó

156

15.

Litz Péter

Kandó

155

16.

Németh Nimród

Gloriett

155

17.

Rajki Ármin

Bókay

155

18.

Kiss Levente

Kondor

154

19.

Kiss Krisztián

Kassa

153

20.

Coda Prin Rassel

Kastélydombi

151

21.

Pál Hunor

Darus

149

22.

Collinge Bence

Piros

148

23.

Sztefopulosz Arisz

Táncsics

148

24.

Szekeres Gergely

Kassa

146

25.

Pavlicsek Huba

Darus

143

26.

Baráth Gellért

Kastélydombi

137

27.

Szabó Noel

Brassó

137

28.

Goger Ákos

Gulner

136

29.

Jurák Bálint

Vajk

136

30.

Ruszty József

Darus

136

31.

Pallér Krisztián

Kondor

135

32.

Tóth Dávid

Táncsics

134

33.

Nagy-Tromler Illés

Vajk

132

34.

Ludányi Levente

Brassó

130

35.

Jakab Tamás Benji

Táncsics

128

36.

Lábár Kristóf

Kandó

127

37.

Bálint Zalán

Kastélydombi

125

38.

Csernák Levente

Vajk

122

39.

Kunetz Marcell

Brassó

122

40.

Szabó Gergő

Kassa

121

41.

Stépán Samu

Piros

120

42.

Révész Bence

Brassó

119

43.

Linka Benjámin

Piros

116

44.

Rafael Diego

Kondor

114

45.

Schell István

Bókay

113

46.

Csépes Máté

Kandó

112

47.

Jambrik Ádám

Bókay

112

48.

Polákovics Benett

Kondor

109

49.

Arany-Tóth Balázs

Bókay

108

50.

Ipoly Marcell

Piros

105

51.

Abdalla Zakariya

Bókay

104

52.

Dezse Csaba

Gulner

102

53.

Török Ákos

Kassa

101

54.

Beke Milán

Bókay

98

55.

Farkas Vince

Brassó

97

56.

Áder Dominik

Kassa

96

57.

Bata Balázs

Gulner

96

58.

Földi Attila

Piros

96

59.

Szabó Péter

Táncsics

96

60.

Tóth János

Kondor

96

61.

Ádám Balázs

Darus

95

62.

Rafael Mózes

Táncsics

94

63.

Szabó Gergely

Gulner

94

64.

Rókás Tamás

Darus

93

65.

Blahuta Barnabás

Kastélydombi

83

66.

Kollár Bence

Piros

80

67.

Ferencz Botond

Gulner

73

68.

Korsós Levente

Vajk

60

69.

Révai Áron

Vajk

39

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.