XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

A verseny helye:                 Gloriett Sportiskolai Általános Iskola

A verseny ideje:                 2018. április 16-19.

A verseny résztvevői:         Csapatverseny: 16 iskola 96 csapatának 322 fiú és 261 leány versenyzője.

                                          I. kcs.:     14 iskola 12 fiú (69 fő) és 11 leány (65 fő) csapata;

                                          II. kcs.:    13 iskola 13 fiú (80 fő) és 13 leány (77 fő) csapata;

                                          III. kcs.:  14 iskola 12 fiú (73 fő) és 12 leány (75 fő) csapata;

                                          IV. kcs.:  14 iskola 13 fiú (80 fő) és 10 leány (70 fő) csapata.

                                          Egyéni verseny: 12 iskola versenyzői.

Kísérésre elszámolható:      I. kcs.: 2 óra;          III. kcs.: 3 óra;

                                          II. kcs.: 3 óra;         IV. kcs.: 3 óra;

                                          I-II. kcs.: 3 óra;       egyéni: 3 óra

 

 

I. korcsoport LÁNY CSAPAT verseny

2017-2018. tanév

Ssz

Iskola

Pont

1.

Gloriett

890

2.

Kandó

797

3.

Kassa

762

4.

Brassó

688

5.

Vajk

678

6.

Darus

627

7.

Kastélydombi

606

8.

Táncsics

565

9.

Kondor

533

10.

Gulner

479

11.

Piros

451

 

 

 

 

I. korcsoport LÁNY EGYÉNI verseny

2017-2018. tanév

ssz.

versenyző

iskola

pont

1.

Felvinczy Eszter

Gloriett

190

2.

Mészáros Hanna

Kandó

180

3.

Molnár Mira

Kassa

163

4.

Bartus Nóra

Vajk

161

5.

Szecskó Fanni

Gloriett

157

6.

Bálint Petra Noémi

Brassó

155

7.

Fajger Nóra

Kandó

155

8.

Ősz Eleonóra

Kandó

149

9.

Szalai Zsófia

Brassó

149

10.

Szegedi-Ötvös Dóra

Kassa

148

11.

Horváth Szonja

Gulner

145

12.

Bodó Barbara

Piros

144

13.

Balogh Tímea

Gulner

142

14.

Jarkovszky Laura

Táncsics

142

15.

Soós Anita

Gloriett

137

16.

Varga Viktória

Darus

136

17.

Magyar Diána

Darus

131

18.

Nagy Dóra Lili

Gloriett

130

19.

Szabó Lia

Gloriett

130

20.

Dancs Kíra

Táncsics

129

21.

Hanti Lili

Gloriett

128

22.

Wágner Jázmin

Vajk

123

23.

Dicsérdi Dorina

Kassa

122

24.

Kiss Csenge

Kastélydombi

119

25.

Persa-Kövér Írisz

Darus

119

26.

Lakatos Kira

Kondor

116

27.

Varga Dóra

Kassa

116

28.

Magyar Léda

Piros

115

29.

Véghelyi Flóra

Brassó

112

30.

Pallér Barbara

Kondor

107

31.

Petrányi Blanka

Kastélydombi

106

32.

Váradi Kata

Kandó

104

33.

Miklós Boglárka

Darus

103

34.

Moga Henrietta

Vajk

103

35.

Szabó Ákos Katinka

Kandó

103

36.

Szíjjártó Csenge

Kastélydombi

103

37.

Fodor Fanni

Kondor

99

38.

Németh Dorina

Vajk

99

39.

Szentgyörgyi Csenge

Kondor

99

40.

Szobácsi Flóra

Darus

97

41.

Nyíri Bianka

Kastélydombi

96

42.

Szemes Emma

Brassó

96

43.

Szabó Liza

Kastélydombi

95

44.

Spitz Boglárka

Táncsics

90

45.

Varga Anna

Gulner

90

46.

Bella Regina

Kastélydombi

88

47.

Klachmányi Kitti

Brassó

86

48.

Sárossy Kata

Kassa

83

49.

Molnár Réka

Táncsics

80

50.

Molnár Lilla

Vajk

79

51.

Hajzler Angéla

Brassó

77

52.

Fekete Jázmin

Táncsics

76

53.

Katona Berill

Vajk

73

54.

Szakmáry Diána

Piros

70

55.

Dombai Lara

Kondor

66

56.

Fehér Jázmin

Darus

66

57.

Juhász Mónika

Táncsics

66

58.

Arnold Eszter

Piros

55

59.

Niziolek Noémi

Kandó

47

60.

Vlád Réka

Piros

47

61.

Soós Petra

Piros

41

62.

Dobrosi Melinda

Kondor

30

63.

Kovács Léna

Gulner

28

64.

Székely Lilla

Gulner

24

65.

Tamássy Zoé

Gulner

24

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.