XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

résztvevők: 12 iskola 34 fiú és 13 lány versenyzője

Sajnos az előzetes nevezők közül 2 iskola (Bókay, Piros) nem jelent meg.

megnyitó: 13 órakor, eredményhirdetés: 1615 órakor.

 

ISKOLA

VERSENYZŐ NEVE

SOROZAT

ÖSSZESEN

HELYEZÉS EGYÉNI

ÖSSZES CSAPAT

HELYE-ZÉS CSAPAT

I.

II.

FIÚ

LÁNY

FIÚ

LÁNY

DARUS

Gönczöl Lívia

41

39

 

80

 

1.

225

1.

Moutahir Veronika

41

36

 

77

 

2.

Szűcs Linda

28

26

 

54

 

4.

Varsányi Karina

36

32

 

68

 

3.

EÖTVÖS

Pámer Ádám

23

20

43

 

 

 

81

 

Pámer Balázs

0

1

1

 

 

 

Szentpéteri Milán

6

17

23

 

 

 

Vona Zoltán

11

4

15

 

 

 

BRASSÓ

Boronkay Bence

9

15

24

 

 

 

72

 

Gáborfi Ádám

10

9

19

 

 

 

Koncsik Viktor

19

10

29

 

 

 

Környei Kristóf

5

8

13

 

 

 

SZENCZI

Balogh László

4

0

4

 

 

 

82

 

Peágics Levente

14

9

23

 

 

 

Somogyi Zalán

3

8

11

 

 

 

Váry Tamás

26

22

48

 

5.

 

BÓKAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ISKOLA

VERSENYZŐ NEVE

SOROZAT

ÖSSZESEN

HELYEZÉS EGYÉNI

ÖSSZES CSAPAT

HELYE-ZÉS CSAPAT

I.

II.

FIÚ

LÁNY

FIÚ

LÁNY

ADY

Balogh László

6

9

15

 

 

 

95

 

Berecz Dávid

32

21

53

 

4.

 

Kelemen Attila

12

6

18

 

 

 

Winter László Zétény

15

9

24

 

 

 

KASSA

Bolgár Botond

31

37

68

 

3.

 

204

2.

Pálmai Ádám

30

40

70

 

1.

 

Szima András

26

20

46

 

 

 

Szücs Bálint

35

34

69

 

2.

 

GLORIETT

Lakics Máté

14

12

26

 

 

 

66

 

Papp Borisz

6

5

11

 

 

 

Dézsi Laura

13

11

 

24

 

 

Dézsi Lilla

12

4

 

16

 

 

VAJK-SZIGET

Asztalos Bálint

4

8

12

 

 

 

102

5.

Kettesi Ákos

27

17

44

 

 

 

Nagy-Ferenczi Apor

25

21

46

 

6.

 

-

-

-

-

 

 

 

KANDÓ

Pesti Márton

2

9

11

 

 

 

101

6.

Jámbor Orsolya

14

16

 

30

 

 

Rozsnyai Eszter

23

28

 

51

 

5.

Rozsnyai Nóra

10

10

 

20

 

 

KAPOCS

Dézsi Vivien

11

8

 

19

 

 

61

 

Mészáros Bálint

5

7

12

 

 

 

Tatár Virág

7

23

 

30

 

6.

Tóth Vanda

0

12

 

12

 

 

 

 

 


ISKOLA

VERSENYZŐ NEVE

SOROZAT

ÖSSZESEN

HELYEZÉS EGYÉNI

ÖSSZES CSAPAT

HELYE-ZÉS CSAPAT

I.

II.

FIÚ

LÁNY

FIÚ

LÁNY

CSONTVÁRY

Balogh Levente

25

15

40

 

 

 

103

4.

Tóth Olivér

9

12

21

 

 

 

Újvári Rebeka

1

0

 

1

 

 

Zsákai László

15

27

42

 

 

 

PIROS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONDOR

Gulyás Richárd

6

4

10

 

 

 

106

3.

Karcagi Alex

21

8

29

 

 

 

Nász József

18

25

43

 

 

 

Soós Nándor

19

15

34

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hely

fiúk

kör

iskola

lányok

kör

iskola

csapat

kör

1.

Pálmai Ádám

70

Kassa

Gönczöl Lívia

80

Darus

Darus

225

2.

Szücs Bálint

69

Kassa

Moutahir Veronika

77

Darus

Kassa

204

3.

Bolgár Botond

68

Kassa

Varsányi Karina

68

Darus

Kondor

106

4.

Berecz Dávid

53

Ady

Szűcs Linda

54

Darus

Csontváry

103

5.

Váry Tamás

48

Szenczi

Rozsnyai Eszter

51

Kandó-téri

Vajk-sziget

102

6.

Nagy-Ferenczi Apor

46

Vajk-sziget

Tatár Virág

30

Kapocs

Kandó-téri

101

 

Budapest, 2018. október 4.

 

                                                                                                          Kuba Gábor

                                                                                                         versenyszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.