XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

A verseny helye:                     Bókay kert

A verseny ideje:                     2017. szeptember 25.

A verseny résztvevői:             18 általános iskola 368 (190 fiú és 178 lány) versenyzője,

                                               5 középiskola 44 (22 fiú és 22 lány) versenyzője.

Kísérésre elszámolható:         2 óra

 

Végeredmények:

3-4. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

8

1.  Gloriett

11

2.  Kandó

17

2.  Kandó

15

3.  Brassó

35

3.  Szent Lőrinc

38

4.  Darus

51

4.  Kassa

40

5.  Bókay

63

5.  Szenczi

52

6.  Táncsics

66

6.  Darus

61

7.  Szenczi

74

7.  Gulner

83

8.  Vajk

76

8.  Kastélydombi

91

9.  Szent Lőrinc

79

9.  Brassó

97

10. Kassa

81

     Vajk

97

11. Kastélydombi

90

11. Táncsics

101

12. Gulner

125

12. Bókay

107

13. Kondor Béla

144

13. Kondor Béla

120

 

 

Indult még:

Piros (1 fővel)

 

 

 

Kapocs (1 fővel)

 

fiú (51)

lány (52)

1.  Hárshegyi Csanád – Gloriett (4:31,81)

1.  Hetényi Anna – Gloriett

2.  Pásztor Gergely – Gloriett

2.  Bodnár Anna – Kandó

3.  Szelényi Márk – Kandó

3.  Zavesiczki Zoé – Gloriett

4.  Körmendi Ádám – Kastélydombi

4.  Magashegyi Bíborka – Szent Lőrinc

5.  Molnár-Czétényi Marcell – Gloriett

5.  Petrohán Zsófia – Kandó

6.  Farkas Dávid – Kandó

6.  Pécsi Regina – Szenczi

 

5-6. osztály

fiú

lány

1.  Kandó

10

1.  Brassó

10

2.  Gloriett

19

2.  Darus

24

3.  Kastélydombi

36

3.  Kandó

26

4.  Kapocs

68

4.  Kassa

62

5.  Vajk

69

5.  Kastélydombi

72

6.  Szent Lőrinc

70

6.  Szent Lőrinc

80

7.  Bókay

76

7.  Táncsics

85

8.  Kondor Béla

98

8.  Vajk

86

9.  Brassó

100

9.  Gloriett

88

10. Kassa

101

     Kapocs

88

11. Ady

119

11. Szenczi

95

12. Szenczi

130

12. Ady

96

13. Darus

138

13. Bókay

97

14. Eötvös

156

14. Eötvös

115

      Táncsics

156

15. Gulner

118

16. Piros

167

16. Kondor Béla

169

17. Vörösmarty

183

17. Vörösmarty

177

18. Gulner

187

 

 

 

 

fiú (73)

lány (65)

1.  Szabó Szilárd – Kandó

1.  Máramarosi Rita – Brassó

2.  Kovács Patrik – Gloriett

2.  Baier Zsófia – Brassó

3.  Hriczu Mátyás – Kastélydombi

3.  Szabó Viktória – Kandó

4.  Giba Előd – Kandó

4.  Pataki Emma – Kassa

5.  Tompos Tamás – Kandó

5.  Majdik Fanni – Darus

6.  Molnár Bence – Kandó

6.  Kenyeres Léna – Kandó

 

7-8. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

11

1.  Kassa

23

2.  Kandó

43

2.  Kastélydombi

31

3.  Szenczi

53

3.  Vajk

42

     Brassó

53

     Gloriett

42

5.  Szent Lőrinc

55

5.  Kandó

45

6.  Darus

59

6.  Gulner

59

7.  Kassa

72

7.  Brassó

60

8.  Bókay

85

8.  Darus

77

9.  Vajk

92

9.  Szent Lőrinc

80

10. Táncsics

97

10. Szenczi

82

11. Gulner

109

11. Táncsics

114

12. Piros

113

12. Piros

124

13. Kastélydombi

114

13. Kondor Béla

129

14. Vörösmarty

133

14. Ady

140

15. Kondor Béla

136

15. Eötvös

148

16. Ady

150

Indult még:

Kapocs (2 fővel)

17. Eötvös

190

 

 

Indult még:

Kapocs (2 fővel)

 

 

 

fiú (66)

lány (61)

1.     Baier Kristóf – Brassó

1.  Fedor Maja – Vajk

2.     Soóky Rómeó – Gloriett

2.  Szobácsi Szonja – Darus

3.     Majdik Viktor – Darus

3.  Németh Kincső – Brassó

4.     Szabó Róbert – Gloriett

4.  Kovács Fruzsina – Kassa

5.     Albert Gergő – Gloriett

5.  Fancsali Fanni – Kastélydombi

6.     Farkas Bálint – Bókay

6.  Kazeem Amina – Kassa

 

 

Középiskola

fiú

lány

1.  Pogány SZKI

12

1.  Vörösmarty Gimn.

31

2.  Sztehlo Gimn.

33

2.  Pogány SZKI

32

3.  Vörösmarty Gimn.

52

3.  Sztehlo Gimn.

51

4.  Pestszentlőrinci SZKI

60

4.  Pestszentlőrinci SZKI

55

Indult még: Karinthy Gimn. (1 fővel)

Indult még: Karinthy Gimn. (2 fővel)

         

 

fiú (22)

lány (22)

1.  Hódosy Márk – Pogány

1.  Józsa Dorina – Karinthy

2.  Vargyas Viktor – Pogány

2.  Soltász Bernadett – Pogány

3.  Horváth Kevin – Sztehlo

3.  Huszár Brigitta – Sztehlo

4.  Bujdosó Balázs – Pogány

4.  Kovács Borbála – Vörösmarty

5.  Szegedi Richárd – Pogány

5.  Jefcsik Renáta – Pestszentlőrinci

6.  Bricker Ádám – Pogány

6.  Vida Nóra – Karinthy

 

Budapest, 2017. szeptember 25.

 

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.