XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

A verseny helye:                    Bókay kert

A verseny ideje:                     2018. szeptember 24.

A verseny résztvevői:             17 általános iskola 330 (174 fiú és 156 lány) versenyzője,

                                               5 középiskola (22 fiú és 21 lány) versenyzője.

Kísérésre elszámolható:         2 óra

 

Végeredmények:

3-4. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

23

1.  Gloriett

17

2.  Szenczi

24

2.  Kandó

29

3.  Brassó

27

3.  Vajk

31

4.  Vajk

34

4.  Darus

41

5.  Kandó

36

5.  Brassó

44

6.  Kapocs

45

6.  Kastélydombi

48

7.  Szent Lőrinc

55

7.  Kapocs

49

8.  Darus

90

8.  Szent Lőrinc

85

9.  Táncsics

93

9.  Szenczi

88

10. Bókay

121

10. Táncsics

94

11. Kastélydombi

126

 

 

 

 

Indult még:

 

Indult még:

 

Bókay

1 fővel

Ady

2 fővel

Ady

2 fővel

 

fiú (49)

lány (42)

1.  Kónya Martin – Kandó

1.  Szobácsi Flóra – Darus

2.  Nagy Roland – Brassó

2.  Tóth Mirtill – Kapocs

3.  Muhari Bence – Szenczi

3.  Rozsnyai Anna – Kandó

4.  Vincze Bejámin – Brassó

4.  Rakamazi Vivien – Gloriett

5.  Nyul András – Vajk

5.  Dömötör Réka – Vajk

6.  Lázár Botond – Gloriett

6.  Ipacs Laura – Gloriett

 

 

 

5-6. osztály

fiú

lány

1.  Kandó

10

1.  Darus

16

2.  Gloriett

13

2.  Kassa

29

3.  Brassó

36

3.  Brassó

35

4.  Darus

47

4.  Gloriett

39

5.  Kastélydombi

60

5.  Kandó

46

6.  Vajk

61

6.  Bókay

64

7.  Szenczi

63

7.  Szent Lőrinc

68

8.  Szent Lőrinc

74

8.  Kastélydombi

83

9.  Bókay

100

9.  Szenczi

86

10. Kapocs

120

10. Vajk

92

11. Csontváry

126

11. Táncsics

107

12. Táncsics

128

12. Eötvös

116

13. Kassa

130

13. Kapocs

125

14. Eötvös

132

14. Kondor Béla

147

15. Kondor Béla

151

15. Vörösmarty

158

16. Vörösmarty

168

16. Ady

162

17. Ady

179

 

 

 

 

            Indult még:

Csontváry

 

1 fővel

 

 

fiú (67)

lány (63)

1.  Szabó Szilárd – Kandó

1.  Máramarosi Anna – Brassó

2.  Pásztor Gergő – Gloriett

2.  Ürögi Tímea – Darus

3.  Pesti Márton – Kandó

3.  Pataki Emma – Kassa

4.  Molnár-Czétényi Marcell – Gloriett

4.  Rozsnyai Nóra – Kandó

5.  Szvétek Máté – Brassó

5.  Dézsi Karen – Kapocs

6.  Szelényi Márk – Kandó

6.  Szobácsi Laura – Darus

 

 

 

7-8. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

15

1.  Brassó

12

2.  Brassó

25

2.  Darus

32

3.  Kassa

52

3.  Kandó

36

4.  Vajk

54

4.  Kassa

37

5.  Kandó

56

5.  Vajk

41

6.  Kastélydombi

57

6.  Gloriett

45

7.  Darus

62

7.  Kastélydombi

53

8.  Bókay

64

8.  Szenczi

77

9.  Táncsics

66

9.  Ady

84

10. Szent Lőrinc

72

10. Szent Lőrinc

97

11. Eötvös

123

11. Kapocs

109

      Csontváry

123

12. Kondor Béla

137

13. Kondor Béla

129

 

 

14. Szenczi

137

Indult még:

 

15. Kapocs

151

Bókay

1 fővel

16. Ady

165

Eötvös

1 fővel

 

 

Táncsics

1 fővel

 

fiú (58)

lány (51)

1.  Baier Kristóf – Brassó

1.  Máramarosi Rita – Brassó

2.  Kovács Jenő – Gloriett

2.  Hamar Dorka – Kassa

3.  Almádi Gergő – Brassó

3.  Majdik Fanni – Darus

4.  Karkiss Máté – Vajk

4.  Máramarosi Dóra – Brassó

5.  Berger Tamás – Gloriett

5.  Kenyeres Léna – Kandó

6.  Darvas Gergő – Kandó

6.  Szobácsi Szonja – Darus

 

 

 

Középiskola

fiú

lány

1.  Pogány SZKI

19

1.  Karinthy Gimn.

24

2.  Sztehlo Gimn.

42

2.  Vörösmarty Gimn.

35

3.  Karinthy Gimn.

44

3.  Sztehlo Gimn.

36

4.  Pestszentlőrinci SZKI

59

4.  Pogány SZKI

43

Indult még: Vörösmarty Gimn. (3 fővel)

5.  Pestszentlőrinci SZKI

78

         

 

fiú (22)

lány (21)

1.  Bujdosó Balázs – Pogány

1.  Szabó Izabella – Karinthy

2.  Borgyas Viktor – Pogány

2.  Soltész Bernadett – Pogány

3.  Holicza Dominik – Sztehlo

3.  Gyüge Virág – Sztehlo

4.  Milák Attila – Sztehlo

4.  Kovács Boglárka – Vörösmarty

5.  Bognár Viktor – Pogány

5.  Ekker Dóra – Karinthy

6.  Bognár Levente – Vörösmarty

6.  Marczis Anna – Karinthy

 

 

Budapest, 2018. szeptember 25.

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.