XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

A verseny helye:                    Bókay kert

A verseny ideje:                     2019. szeptember 30.

A verseny résztvevői:             17 általános iskola 306 (156 fiú és 156 lány) versenyzője,

                                               5 középiskola 40 (21 fiú és 19 lány) versenyzője.

Kísérésre elszámolható:         2 óra

 

Végeredmények:

3-4. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

8

1.  Brassó

16

2.  Darus

30

2.  Gloriett

27

3.  Kassa

44

3.  Szent Lőrinc

29

4.  Kandó

50

4.  Kassa

38

5.  Brassó

53

5.  Kandó

55

6.  Szent Lőrinc

66

6.  Szenczi

57

7.  Szenczi

71

7.  Vajk

63

8.  Vajk

76

8.  Darus

74

9.  Kastélydombi

78

9.  Bókay

76

10. Bókay

97

10. Kastélydombi

99

11. Táncsics

119

11. Táncsics

110

12. Eötvös

121

12. Vörösmarty

120

13. Vörösmarty

128

13. Ady

128

14. Ady

159

14. Eötvös

160

 

fiú (57)

lány (56)

1. Russnák Áron – Gloriett (4:48,87)

1. Fazekas Zorinka – Brassó (4:16,06)

2. Kövér Donát András – Gloriett

2. Pataki Regina – Kassa

3.  Szekeres Gergely – Kassa

3. Sohár Zsófia – Szenczi

4. Váczy Bence – Kassa

4. Bálint Petra – Brassó

5. Schrancz Vince – Gloriett

5. Szabó Nia – Gloriett

6. Szoó Bence – Brassó

6. Antanovics Anna – Szent Lőrinc

 

5-6. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

15

1.  Gloriett

28

2.  Kassa

26

2.  Brassó

39

3.  Brassó

29

3.  Kassa

41

4.  Kandó

31

4.  Kandó

42

5.  Vajk

48

5.  Darus

46

6.  Vörösmarty

53

6.  Vajk

51

7.  Szenczi

59

7.  Kastélydombi

53

8.  Kapocs

81

8.  Kapocs

59

9.  Darus

84

9.  Szenczi

72

10. Bókay

95

10. Ady

92

11. Kastélydombi

100

11. Bókay

126

12. Ady

115

12. Eötvös

147

13. Eötvös

131

 

 

Indult még:

                               Piros (2 fővel)

Indult még:

Vörösmarty (1 fővel)

Piros (2 fővel)

 

fiú (53)

lány (51)

1.  Pásztor Gergely – Gloriett (3:55,50)

1.  Zavesiczky Zoé – Gloriett (4:15,75)

2.  Molnár-Czétényi Marcell – Gloriett

2.  Bali Barbara – Darus

3.  Domján Tamás – Vörösmarty

3.  Lovancz Eszter – Kastélydombi

4.  Szelényi Márk – Kandó

4.  Manhalt Anna – Gloriett

5.  Szvétek Máté – Brassó

5.  Urbán Emma – Brassó

6.  Bujna Balázs – Kandó

6.  Deák-Sala Panni – Szenczi

 

7-8. osztály

fiú

lány

1.  Gloriett

12

1.  Brassó

16

2.  Kapocs

26

2.  Kassa

31

3.  Kandó

43

3.  Kandó

40

4.  Kassa

48

4.  Vajk

48

5.  Brassó

50

5.  Gloriett

52

6.  Vajk

60

6.  Ady

61

7.  Eötvös

62

7.  Kapocs

64

8.  Darus

72

8.  Darus

67

9.  Piros

78

9.  Szenczi

80

10. Ady

86

10. Vörösmarty

89

11. Szenczi

106

11. Eötvös

112

Indult még:

Vörösmarty (1 fővel)

Bókay (2 fővel)

Indult még:

Vörösmarty (1 fővel)

Bókay (2 fővel)

 

fiú (46)

lány (43)

1. Pető Gábor – Kapocs (3:47,78)

1. Baier Zsófia – Brassó (3:57,10)

2. Nagy-Ferenczi Aport – Vajk

2. Pataki Emma – Kassa

3. Kerekes Olivér – Gloriett

3. Ürögi Tímea – Darus

4. Vörös Dominik – Gloriett

4. Dézsi Karen – Kapocs

5. Ipacs Zoltán – Gloriett

5. Máramarosi Anna – Brassó

6. Ócsag Gábor – Kassa

6. Gyalog Inez – Vörösmarty

 

 

Középiskola

fiú

lány

1.  Pogány Szakgimnázium

23

1.  Karinthy Gimnázium

15

2.  Sztehlo Gimnázium

32

2.  Pogány Szakgimnázium

37

3.  Pestszentlőrinci Szakgimnázium

44

3.  Sztehlo Gimnázium

38

4.  Vörösmarty Gimnázium

73

4.  Vörösmarty Gimnázium

68

Indult még:

Karinthy (3 fővel)

 

Indult még:

Pestszentlőrinci Szakgimnázium (1 fővel)

         

 

fiú (21)

lány (19)

1.  Gál András – Sztehlo (3:36,41)

1.  Máramarosi Rita – Karinthy (3:50,60)

2.  Bujdosó Balázs – Pogány

2.  Szabó Izabella – Karinthy

3.  Pindeák Attila – Sztehlo

3.  Magashegyi Bettina – Karinthy

4.  Kovács István – Pogány

4.  Szobácsi Szonja – Pestszentlőrinci

5.  Mihályi Levente – Pestszentlőrinci

5.  Gyüge Virág – Sztehlo

6.  Novák Levente – Karinthy

6.  Szalmás Gabriella – Pogány

 

 

Budapest, 2019. október 1.

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.