XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

 

A verseny helye:                       Kassa Utcai Általános Iskola

A verseny ideje:                        2019. január 31.

A verseny résztvevői:               4 általános és 2 középiskola 36 fiú és 78 lány versenyzője

Kísérésre elszámolható:          4 óra

 

Végeredmény:

FIÚK

I. korcsoport

II. korcsoport

III-IV. korcsoport

1.  Gloriett

1.  Gloriett

1.  Gloriett

2.  Kassa

2.  Kassa

 

3.  Vörösmarty

 

 

 

Összetett egyéni:

I. korcsoport

II. korcsoport

III-IV. korcsoport

1.  Molnár Máté – Gloriett

1.  Marton István – Kassa

1.  Deli Soma – Gloriett

     Presinszky Botond – Gloriett

2.  Marton András – Kassa

2.  Sántha Attila – Gloriett

3.  Néveri Dániel – Kassa

3.  Hegyesi Erik – Gloriett

3.  Vendrei Tamás – Gloriett

     Kis-Bagoly Ákos – Kassa

4.  Izzó Dominik – Gloriett

4.  Tóth Roland – Gloriett

5.  Kelemen Erik – Gloriett

5.  Németh Nimród – Gloriett

5.  Felvinczy Csongor – Gloriett

6.  Róli Levente – Gloriett

6.  Takács Marcell – Gloriett

6.  Tóth Zsombor – Gloriett

 

 

LÁNYOK

I. korcsoport

II. korcsoport

III-IV. korcsoport

1.  Gloriett „A”

1.  Gloriett „A”

1.  Gloriett

2.  Gloriett „B”

2.  Gloriett „B”

2.  Kassa

3.  Kassa

3.  Kassa

3.  Vörösmarty

4.  Vörösmarty

 

4.  Gulner

 

Összetett egyéni:

I. korcsoport

II. korcsoport

III-IV. korcsoport

1.  Czink Vivien – Gloriett

1.  Deli Léna – Gloriett

1.  Balzsai Hanna – Gloriett

2.  Szirmai Zselyke – Gloriett

2.  Nagy Rebeka – Gloriett

2.  Görbei Szonja – Gloriett

3.  Poppán Málna – Gloriett

3.  Bőcs Titanilla – Gloriett

3.  Varga Panna – Gloriett

4.  Viczente N. Szófia – Gloriett

4.  Ipacs Laura – Gloriett

4.  Lehotzky Boglárka – Gloriett

5.  Vellai Réka – Gloriett

5.  Dudás Maja – Gloriett

5.  Radvánszki Réka – Gloriett

6.  Hetyési Noémi – Gloriett

6.  Hanti Lili – Gloriett

6.  Herczku Jázmin – Gloriett

 

 

KÖZÉPISKOLÁS LÁNYOK

csapat

1.  Karinthy Frigyes Gimnázium

2.  Vörösmarty Mihály Gimnázium

 

 

Összetett egyéni:

1.  Sipos Borbála – Karinthy

2.  Fórián Virág – Karinthy

3.  Kovalszky Boglárka – Vörösmarty

4.  Sperl Angéla – Karinthy

     Tóth Noémi – Karinthy

6.  Frisch Martina – Vörösmarty

 

 

Budapest, 2019. február 5.

 

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.