XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

A verseny helye:Park uszoda

A verseny ideje:2017. november 9.

A verseny résztvevői:11 iskola 53 leány és 72 fiú versenyzője

Kísérésre elszámolható:3 óra

 

Végeredmények:

4 fős váltók:

lányok

fiúk

 

1.  Kapocs2:24,75

1.  Kandó2:01,00

 

2.  Brassó2:36,40

2.  Kassa2:08,25

 

3.  Darus2:39,53

3.  Gloriett2:08,43

 

Indult még:Vajk

4.  Brassó2:18,12

 

Gloriett

5.  Vajk2:23,31

 

 

gyorsúszás

lányok (9)

fiúk (18)

1.

Törő Laura

Vajk

30,22

1.

Szabó Barnabás

Kassa

27,75

2.

Urbán Rézi

Gloriett

30,85

2.

Bakos Bence

Kandó

28,66

3.

Fedor Maja

Vajk

33,07

3.

Farkas Bálint

Bókay

28,69

4.

Szobácsi Szonja

Darus

34,37

4.

Szabó Róbert

Gloriett

29,00

5.

Molnár Anna

Kapocs

35,06

5.

Majdik Viktor

Darus

29,26

6.

Rapavi Laura

Gloriett

40,50

6.

Zsolnai Márk

Piros

31,31

 

 

mellúszás

lányok (10)

fiúk (13)

1.

Varga Petra

Brassó

38,16

1.

Darvas Gergő

Kandó

39,28

2.

Czakó Karina

Kapocs

43,31

2.

Baier Kristóf

Brassó

42,12

3.

Dudok Nina

Kapocs

43,75

3.

Jónás Bulcsú

Gloriett

42,91

4.

Szobácsi Szonja

Darus

44,75

4.

Mercz Dániel

Vajk

45,10

5.

Uy Roxána

Vajk

46,75

5.

Abdalla Rami

Bókay

43,38

6.

Bóna Dorottya

Brassó

49,81

6.

Gabai Gergő

Táncsics

44,07

 

 

hátúszás

lányok (12)

fiúk (15)

1.

Kecskés D. Amadea

Darus

39,62

1.

Tompos Zoltán

Kandó

31,97

2.

Uy Roxána

Vajk

40,22

2.

Szabó Barnabás

Kassa

32,91

3.

Nagy Nóra Katica

Vajk

46,93

3.

Szabó Róbert

Gloriett

33,19

4.

Bóna Dorottya

Brassó

47,88

4.

Majdik Viktor

Darus

36,09

5.

Rapavi Laura

Gloriett

48,10

5.

Zsolnai Márk

Piros

38,66

6.

Fekete Lilien

Piros

49,06

6.

Jónás Bulcsú

Gloriett

39,04

 

 

pillangóúszás

lányok (7)

fiúk (10)

1.

Czakó Karina

Kapocs

35,63

1.

Farkas Bálint

Bókay

31,69

2.

Törő Laura

Vajk

35,84

2.

Tompos Zoltán

Kandó

31,91

3.

Varga Petra

Brassó

38,10

3.

Nagy Ábel

Kassa

38,94

4.

Fedor Maja

Vajk

40,03

4.

Fehér Dániel

Gloriett

40,12

5.

Urbán Rézi

Gloriett

40,52

5.

Gabai Gergő

Táncsics

41,81

6.

Molnár Anna

Kapocs

41,41

6.

Árva Tamás Csanád

Piros

44,56

7.

Kecskés D. Amadea

Darus

42,06

       
 


 

Budapest, 2017. november 13.

 

Tasnádi András

sportszervező

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.