XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

A verseny helye:                       Park uszoda

A verseny ideje:                        2018. november 29.

A verseny résztvevői:               12 iskola 82 leány és 76 fiú versenyzője

Kísérésre elszámolható:          3 óra

 

Végeredmények:                

4 fős váltók:

lányok

fiúk

 

1.  Kandó               2:15,0

1.  Kastélydombi        2:15,22

 

2.  Kassa                2:18,22

2.  Kassa                      2:15,66

 

3.  Kastélydombi  2:22,78

3.  Gloriett                    2:20,91

 

4.  Darus                 2:26,31

4.  Darus                      2:23,04

 

5.  Brassó               2:29,57

5.  Vajk                        2:41,53

 

6.  Vajk                  3:09,91

 

 

7.  Gloriett              3:12,54

 

 

gyorsúszás

lányok (17)

fiúk (17)

1.

Rozsnyai Nóra

Kandó

30,81

1.

Samu Roland

Kastélydombi

28,90

2.

Ürögi Tímea

Darus

31,07

2.

Cseh Balázs

Kandó

29,84

3.

Szíjjártó Luca

Kastélydombi

32,10

3.

Zanyi Ferdinánd Tamás

Vörösmarty

30,09

4.

Hajas Lilien

Kastélydombi

35,84

4.

Pelbárt Patrik

Darus

31,79

5.

Dézsi Karen

Kapocs

 

5.

Pesti Márton

Kandó

 

6.

Szücs Anna

Kassa

 

6.

Molnár Miklós

Brassó

 

 

mellúszás

lányok (14)

fiúk (15)

1.

Ürögi Tímea

Darus

39,22

1.

Járomi Benjámin

Kassa

40,06

2.

Dézsi Karen

Kapocs

42,44

2.

Cseh Balázs

Kandó

40,97

3.

Baier Zsófia

Brassó

42,50

3.

Veress Bálint

Kastélydombi

44,38

4.

Rozsnyai Eszter

Kandó

37,12

4.

Verkman Roland

Kastélydombi

45,60

5.

Szücs Anna

Kassa

 

5.

Alexa Máté

Gloriett

 

6.

Hajdu Kíra

Kassa

 

6.

Ács Botond

Eötvös

 

 

hátúszás

lányok (19)

fiúk (12)

1.

Váczy Zsófia

Kassa

33,56

1.

Zanyi Ferdinánd Tamás

Vörösmarty

34,50

2.

Rozsnyai Eszter

Kandó

37,12

2.

Mráv Balázs

Kassa

37,03

3.

Szíjjártó Luca

Kastélydombi

38,47

3.

Pelbárt Marcell

Darus

39,62

4.

Pataki Emma

Kassa

38,84

 

Molnár Miklós

Brassó

39,62

5.

Tuza Szonja

Kastélydombi

 

5.

Oláh Lajos István

Kassa

 

6.

Sipos Petra

Kapocs

 

6.

Szöllősi Nándor

Gloriett

 

 

pillangóúszás

lányok (9)

fiúk (12)

1.

Váczy Zsófia

Kassa

33,19

1.

Járomi Benjámin

Kassa

34,94

2.

Rozsnyai Nóra

Kandó

34,69

2.

Samu Roland

Kastélydombi

34,97

3.

Pataki Emma

Kassa

38,12

3.

Pelbárt Patrik

Darus

35,10

4.

Baier Zsófia

Brassó

39,38

4.

Pesti Márton

Kandó

35,22

5.

Tuza Szonja

Kastélydombi

41,94

5.

Rainer Ádám

Gloriett

36,44

6.

Hajas Lilien

Kastélydombi

42,03

6.

Mráv Balázs

Kassa

37,22

 

 

Budapest, 2018. december 12.

 

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.