XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

A verseny helye:              Park uszoda

A verseny ideje:                2019. november 7.

A verseny résztvevői:        9 iskola 50 leány és 62 fiú versenyzője

Kísérésre elszámolható:    3 óra

 

Végeredmények:                     

4 fős váltók:

lányok

fiúk

 

1.  Kandó     2:07,85

1.  Kandó            1:57,13

 

2.  Gloriett    2:59,47

2.  Kastélydombi 2:06,40

 

 

3.  Gloriett          2:08,30

 

 

4.  Darus             2:08,97

 

gyorsúszás

lányok (8)

fiúk (14)

1.

Ürögi Tímea

Darus

29,59

1.

Samu Roland

Kastélydombi

27,22

2.

Rozsnyai Nóra

Kandó

30,87

2.

Cseh Balázs

Kandó

27,27

3.

Majdik Fanni

Darus

30,90

3.

Pető Gábor

Kapocs

28,13

4.

Lovas Noémi

Kastélydombi

31,71

4.

Pesti Márton

Kandó

29,34

5.

Farkas Krisztina

Kapocs

 

5.

Rainer Ádám

Gloriett

 

6.

Novákovics Nelli

Bókay

 

6.

Verkman Roland

Kastélydombi

 

 

mellúszás

lányok (10)

fiúk (7)

1.

Ürögi Tímea

Darus

38,09

1.

Sámóczi Milán

Kandó

32,85

2.

Majdik Fanni

Darus

40,75

2.

Veress Bálint

Kastélydombi

40,93

3.

Baier Zsófia

Brassó

41,43

3.

Csanda Benedek

Kassa

41,72

4.

Rozsnyai Eszter

Kandó

42,12

4.

Alexa Máté

Gloriett

42,13

5.

Dézsi Karen

Kapocs

 

5.

Pesti Márton

Kandó

 

6.

Jámbor Orsolya

Kandó

 

6.

Csalári Benedek

Gloriett

 

 

hátúszás

lányok (12)

fiúk (10)

1.

Váczy Zsófia

Kassa

 

1.

Piuk Márk

Kandó

 

2.

Rozsnyai Eszter

Kandó

 

2.

Pelbárt Patrik

Darus

 

3.

Kasper Anna

Kapocs

 

3.

Izzó Péter

Kassa

 

4.

Pataki Emma

Kassa

 

4.

Kasper Miklós

Kapocs

 

5.

Szijjártó Luca

Kastélydombi

 

5.

Mocsár Dániel

Kastélydombi

 

6.

Szobácsi Laura

Darus

 

6.

Molnár Miklós

Brassó

 

 

pillangóúszás

lányok (8)

fiúk (9)

1.

Váczy Zsófia

Kassa

32,53

1.

Sámóczi Milán

Kandó

 

2.

Rozsnyai Nóra

Kandó

33,97

2.

Samu Roland

Kastélydombi

 

3.

Pataki Emma

Kassa

34,90

3.

Pető Gábor

Kapocs

 

4.

Kasper Anna

Kapocs

35,12

4.

Rainer Ádám

Gloriett

 

5.

Jámbor Orsolya

Kandó

36,29

5.

Pelbárt Patrik

Darus

 

6.

Szijjártó Luca

Kastélydombi

38,16

6.

Izzó Péter

Kassa

 

 

Budapest, 2019. november 15.

 

Tasnádi András

sportszervező


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.