XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

 

A budapesti döntőre minden korcsoportból 2 csapatot juttathatunk tovább!

STOPLIS/GUMISTOPLIS CIPŐ NEM HASZNÁLHATÓ!

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

 

 

 

 

III-IV. korcsoportos nagypályás bajnokság

 

A lecserélt játékos nem cserélhető vissza!

A verseny helye:        Lőrinci sportcsarnok melletti műfüves pálya

A verseny ideje:        2017. szeptember 26.                        Játékidő: 2 x 15 perc

 

RÉSZTVEVŐK (2)

 

PROGRAM

1.  Brassó

 

1420

1 – 2

2.  Gloriett

 

1455

2 – 3

3.  Vörösmarty

 

1530

3 – 1

 

 

1600

eredményhirdetés

 

 


 

II-IV. korcsoportos kispályás LÁNY bajnokság

 

Csak terem focicipő vagy max. 0,5 cm hosszúságú hernyótalpas cipő használható!

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola szabadtéri műfüves pályája

A verseny ideje:         2017. szeptember, október                     Játékidő: 2 x 10 perc

Pályaméret: 20 m x 40 m       Kapuméret: 3 m x 2 m       Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (7)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Bókay

1.  Gloriett

2.  Brassó

2.  Darus

3.  Piros

3.  Kastélydombi

4.  Táncsics

 

 

PROGRAM

2017.

IX. 28.

X. 3.

X. 12.

1430

B 1 – 2

A 2 – 4

A/I – B/II

1455

A 1 – 2

A 1 – 3

B/I – A/II

1520

B 2 – 3

A 1 – 4

3. helyért

1545

A 3 – 4

A 2 – 3

döntő

1610

B 3 – 1

 

eredményhirdetés

 


 

 

I. korcsoportos kispályás bajnokság

 

Csak terem focicipő vagy max. 0,5 cm hosszúságú hernyótalpas cipő használható!

A verseny helye:        Gloriett Sportiskolai Általános Iskola fedett műfüves pályája

A verseny ideje:         2017. november                    Pályaméret: 20 m x 30 m

Játékidő: 2 x 10 perc         Kapuméret: 3 m x 2 m         Csapatlétszám: 4 +1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (12 csapat 9 iskolából)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

1. Vörösmarty

1. Piros

1. Gloriett „B”

1. Kandó „A”

2. Gloriett „A”

2. Kandó „B”

2. Kastélydombi „A”

2. Sztehlo

3. Csontváry

3. Szent Lőrinc

3. Brassó

3. Kastélydombi „B”

 

 

PROGRAM

2017.

XI. 8.

XI. 15.

A pálya

B pálya

A pálya

B pálya

1430

A 1 – 2

B 1 – 2

A/I – B/II

α

C/I – D/II

β

1455

C 1 – 2

D 1 – 2

B/I – C/II

γ

D/I – A/II

δ

1520

A 2 – 3

B 2 – 3

α – β

 

γ – δ

 

1545

C 2 – 3

D 2 – 3

3. helyért

 

döntő

 

1610

A 3 – 1

B 3 – 1

eredményhirdetés

1635

C 3 – 1

D 3 – 1

 

 

 

 

 


 

 II. korcsoportos kispályás bajnokság

 

Csak terem focicipő vagy max. 0,5 cm hosszúságú hernyótalpas cipő használható!

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola; Kandó Téri Általános Iskola

A verseny ideje:         2017. szeptember, október                       Pályaméret: 20 m x 40 m

       Játékidő: 2 x 10 perc            Kapuméret: 3 m x 2 m                Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (15)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

„E” csoport

1. Gloriett „A”

1. Kastélydombi „A”

1. Piros

1. Szenczi

1. Szent Lőrinc

2. Kastélydombi „B”

2. Kandó „B”

2. Táncsics

2. Brassó

2. Kandó „A”

3. Sztehlo

3. Vörösmarty

3. Gloriett „B”

3. Csontváry

3. Darus

 

PROGRAM

Helyszín: Brassó

Helyszín: Kandó

2017.

IX. 27.

X. 4.

X. 11.

X. 18.

X. 25.

1430

A 1 – 2

C 1 – 2

E 1 – 2

 

D/I – E/II

δ

1400

β – δ

1455

B 1 – 2

D 1 – 2

A/I – B/II

α

E/I – A/II

ε

1420

α – ε

1520

A 2 – 3

C 2 – 3

E 2 – 3

 

α – β

 

1450

γ – δ

1545

B 2 – 3

D 2 – 3

B/I – C/II

β

γ – ε

 

1515

β – ε

1610

A 3 – 1

C 3 – 1

E 3 – 1

 

 

 

1540

α – δ

1635

B 3 – 1

D 3 – 1

C/I – D/II

γ

 

 

1605

β – γ

 

 

 

 

 

 

 

1630

δ – ε

 

 

 

 

 

 

 

1655

α – γ

 

 

 

 

 

 

 

1720

eredményhirdetés



 

III. korcsoportos kispályás bajnokság

 

A verseny helye:        Lőrinci Sportcsarnok          Stoplis cipő nem használható!

A verseny ideje:        2017. október, november                      Pályaméret: 20 m x 40 m

Játékidő: 2 x 12 perc              Kapuméret: 3 m x 2 m                Csapatlétszám: 4 +1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (18 csapat 15 iskolából)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

„E” csoport

„F” csoport

1. Gloriett „A”
1. Szent Lőrinc
1. Kondor Béla
1. Sztehlo
1. Ady
1. Kastélydombi „A”
2. Piros
2. Csontváry
2. Kandó „A”
2. Brassó
2. Kandó „B”
2. Vörösmarty
3. Bókay „A”
3. Táncsics
3. Bókay „B”
3. Szeczi
3. Gloriett „B”
3. Vajk

 

PROGRAM (JAVÍTOTT!)

2017.

X. 2.

X. 9.

X. 16.

XI. 6.

XI. 13.

1400

A 1 – 2

C 1 – 2

E 1 – 2

A/I – B/II

a

a – b

1

1425

B 1 – 2

D 1 – 2

F 1 – 2

B/I – C/II

b

b – e c - e

2

1450

A 2 – 3

C 2 – 3

E 2 – 3

C/I – D/II

c

d – f

3

1515

B 2 – 3

D 2 – 3

F 2 – 3

D/I – E/II

d

1 – 2

hármas döntő

1540

A 3 – 1

C 3 – 1

E 3 – 1

E/I – F/II

e

2 – 3

1605

B 3 – 1

D 3 – 1

F 3 – 1

F/I – A/II

f

3 – 1

1630

 

 

 

 

 

eredményhirdetés



 

 

 IV. korcsoportos kispályás teremfoci-bajnokság

 

A verseny helye:        Lőrinci Sportcsarnok

A verseny ideje:         2017. november, december

                                    Játékidő: 2 x 14 perc              Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere     

RÉSZTVEVŐK (14)
„A” csoport
„B” csoport
„C” csoport
„D” csoport
1.  Ady
1.  Kandó
1.  Csontváry
1.  Bókay
2.  Kastélydombi
2.  Vörösmarty
2.  Brassó
2.  Kassa
3.  Piros
3.  Táncsics
3.  Gloriett „B”
3.  Gloriett „A”
4.  Vajk
 
 
 

 

PROGRAM

2017.

XI. 20.

XI. 27.

XII. 4.

XII. 11.

XII. 18.

1400

A 1 – 2

B 1 – 2

D 1 – 2

 

D/I – A/II

δ

tartalék nap

1430

A 3 – 4

C 1 – 2

A/I – B/II

α

β – γ

 

1500

A 1 – 3

B 2 – 3

D 2 – 3

 

α – γ

 

1530

A 2 – 4

C 2 – 3

B/I – C/II

β

3. helyért

 

1600

A 1 – 4

B 3 – 1

D 3 – 1

 

döntő

 

1630

A 2 – 3

C 3 – 1

C/I – D/II

γ

eredményhirdetés

 

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.