XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

A budapesti döntőre minden korcsoportból 2 csapat továbbjutását kértük!

 

STOPLIS/GUMISTOPLIS CIPŐ NEM HASZNÁLHATÓ!

 

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

 

 


III-IV. korcsoportos nagypályás bajnokság

 

STOPLIS/GUMISTOPLIS CIPŐ NEM HASZNÁLHATÓ!

A budapesti döntőre minden korcsoportból 2 csapatot juttathatunk tovább!

A lecserélt játékos nem cserélhető vissza!

 

A verseny helye:        Gloriett Sportiskolai Általános Iskola füves pályája

A verseny ideje:        2018. szeptember, október              Játékidő: 2 x 15 perc

 

 

RÉSZTVEVŐK (6)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Kandó

1.  Vörösmarty

2.  Gloriett „A”

2.  Gloriett „B”

3.  Kastélydombi

3.  Brassó

 

 

PROGRAM

2018.

IX. 17.

hétfő

IX. 18.

kedd

X. 1.

hétfő

1430

A 1 – 2

B 1 – 2

A/I. – B/II.

1505

A 2 – 3

B 2 – 3

B/I. – A/II.

1540

A 3 – 1

B 3 – 1

3. helyért

1615

 

 

döntő

1645

 

 

eredményhirdetés

 

 


II-IV. korcsoportos kispályás LÁNY bajnokság

 

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

 

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola szabadtéri műfüves pályája

A verseny ideje:        2018. szeptember, október

Játékidő:                    2 x 10 perc                             Pályaméret:   20 m x 40 m

Kapuméret:               3 m x 2 m                               Csapatlétszám:         4 + 1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (8)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Brassó

1.  Gloriett

2.  Bókay

2.  Gulner

3.  Csontváry

3.  Kandó

4.  Darus

4.  Kastélydombi

 

PROGRAM

2018.

IX. 25. kedd

IX. 27. csütörtök

X. 2. kedd

1430

A 1 – 3

B 1 – 3

A/I. – B/II.

1455

B 1 – 2

B 2 – 4

B/I. – A/II.

1520

A 3 – 4

B 1 – 4

3. helyért

1545

B 3 – 4

B 2 – 3

döntő

1610

A 4 – 1

 

eredményhirdetés

 

 


I. korcsoportos kispályás bajnokság

 

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ

HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

A verseny helye:        Gloriett Sportiskolai Általános Iskola fedett műfüves pályája

A verseny ideje:         2018. november                    Pályaméret: 20 m x 30 m

Játékidő: 2 x 10 perc         Kapuméret: 3 m x 2 m         Csapatlétszám: 4 +1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

1. Vörösmarty

1. Brassó

1. Gloriett „B”

2. Gloriett „A”

2. Kandó „B”

2. Kastélydombi „B”

3. Csontváry

3. Szent Lőrinc

3. Kandó „A”

4. Ady

4. Kastélydombi „A”

 

 

PROGRAM

2018.

XI. 7.

XI. 14.

XI. 21.

A pálya

B pálya

A pálya

B pálya

hármas döntő

1430

A 1 – 2

A 3 – 4

C 1 – 2

A/I – B/II

α

α – β

1455

B 1 – 2

B 3 – 4

C 2 – 3

 

 

β – γ

1520

A 1 – 3

A 2 – 4

C 3 – 1

 

 

γ – α

1545

B 1 – 3

B 2 – 4

B/I – C/II

β

C/I – A/II

γ

 

1610

A 1 – 4

A 2 – 3

 

 

eredményhirdetés

1635

B 1 – 4

B 2 – 3

 

 

 

 

 

 

 


II. korcsoportos kispályás bajnokság


MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ

HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola, Lőrinci sportcsarnok (LSPCS)

A verseny ideje:         2018. október                                             Pályaméret: 20 m x 40 m

       Játékidő: 2 x 10 perc            Kapuméret: 3 m x 2 m                Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (15 csapat 12 iskolából)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

„E” csoport

1. Gloriett „B”

1. Kastélydombi „B”

1. Piros

1. Ady

1. Vajk

2. Kastélydombi „A”

2. Kandó „A”

2. Táncsics

2. Brassó

2. Kandó „B”

3. Gulner

3. Vörösmarty

3. Gloriett „A”

3. Csontváry

3. Darus

 

PROGRAM

2018.

X. 3.

Brassó

X. 8.

Brassó

X. 10.

LSPCS

X. 15.

LSPCS

X. 17.

LSPCS

1430

A 1 – 2

C 1 – 2

E 1 – 2

 

D/I – E/II

δ

1400

β – δ

1455

B 1 – 2

D 1 – 2

A/I – B/II

α

E/I – A/II

ε

1420

α – ε

1520

A 2 – 3

C 2 – 3

E 2 – 3

 

α – β

 

1450

γ – δ

1545

B 2 – 3

D 2 – 3

B/I – C/II

β

γ – ε

 

1515

β – ε

1610

A 3 – 1

C 3 – 1

E 3 – 1

 

 

 

1540

α – δ

1635

B 3 – 1

D 3 – 1

C/I – D/II

γ

 

 

1605

β – γ

 

 

 

 

 

 

 

1630

δ – ε

 

 

 

 

 

 

 

1655

α – γ

 

 

 

 

 

 

 

1720

eredményhirdetés

 

 


III. korcsoportos kispályás bajnokság

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ

HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

A verseny helye:        Csontváry Általános Iskola

A verseny ideje:        2018. október                                        Pályaméret: 20 m x 40 m

Játékidő: 2 x 12 perc              Kapuméret: 3 m x 2 m                Csapatlétszám: 4 +1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (15 csapat 14 iskolából)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

„E” csoport

1. Gloriett „A”
1. Szent Lőrinc
1. Kondor Béla
1. Gulner
1. Kastélydombi
2. Piros
2. Csontváry
2. Kandó
2. Brassó
2. Vörösmarty
3. Bókay
3. Táncsics
3. Darus
3. Ady
3. Gloriett „B”

 

PROGRAM

2018.

X. 9.

X. 11.

X. 16.

X. 18.

X. 25.

1430

A 1 – 2

C 1 – 2

E 1 – 2

D/I – E/II

d

a – d

1455

B 1 – 2

D 1 – 2

A/I – B/II

a

E/I – A/II

e

b – c

1520

A 2 – 3

C 2 – 3

E 2 – 3

a – b

a – e

1545

B 2 – 3

D 2 – 3

B/I – C/II

b

d – e

b – d

1610

A 3 – 1

C 3 – 1

E 3 – 1

a – c

c – e

1635

B 3 – 1

D 3 – 1

C/I – D/II

c

b – e

c – d

1700

 

 

 

 

eredményhirdetés

                   

 


IV. korcsoportos kispályás bajnokság

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

 

A verseny helye:        Csontváry Általános Iskola

A verseny ideje:         2019. április

                                    Játékidő: 2 x 14 perc              Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere     

RÉSZTVEVŐK (13 csapat 12 iskolából)
„A” csoport
„B” csoport
„C” csoport
„D” csoport
1.  Csontváry
1.  Kandó
1.  Ady
1.  Bókay
2.  Kastélydombi
2.  Vörösmarty
2.  Brassó
2.  Kassa
3.  Piros
3.  Gulner
3.  Gloriett „B”
3.  Gloriett „A”
4.  Kondor Béla
 
 
 

 

PROGRAM

2018.

IV. 2.

IV. 4.

IV. 9.

IV. 11.

IV. 16.

1430

A 1 – 2

A 1 – 3

0A 1 – 4

A/I – D/II

α

α – γ

1505

A 3 – 4

A 2 – 4

A 2 – 3

B/I – C/II

β

β – δ

1540

B 1 – 2

C 1 – 2

D 1 – 2

C/I – D/II

γ

3. helyért

1615

B 2 – 3

C 2 – 3

D 2 – 3

D/I – A/II

δ

döntő

1650

B 3 – 1

C 3 – 1

D 3 – 1

 

 

eredményhirdetés

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

KI-LŐ KUPA

A verseny helye:        Pestszentimrei Sportkastély

A verseny ideje:        2018. december 27. csütörtök

          900         1-2. osztályosok          2 x 10 perc

          935         3-4. osztályosok          2 x 10 perc

          1010       felnőttek                     2 x 15 perc

          1100       5-6. osztályosok          2 x 15 perc

          1135       7-8. osztályosok          2 x 15 perc

          1210       ovisok

 

A Kispest-Lőrinc Kupán kerületünket a kerületi Diák Olimpia bajnokcsapatai, valamint a tanárválogatott képviseli. IV. korcsoportban a kerületi Diák Olimpia nagypályás bajnoka játszik. Az ovisokat a Gloriett iskola képviseli.

 

Akik a tanárválogatottban játszanának, november végéig jelezzék Tasnádi Andrásnak bármelyik elérhetőségén!

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.