XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala


A budapesti döntőre minden korcsoportból 2 csapat továbbjutását kértük!

STOPLIS/GUMISTOPLIS CIPŐ NEM HASZNÁLHATÓ!

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

 

III-IV. korcsoportos nagypályás bajnokság

A lecserélt játékos nem cserélhető vissza!

A verseny helye:        Lőrinci sportcsarnok melletti műfüves pálya

A verseny ideje:        2019. szeptember                              Játékidő: 2 x 15 perc

RÉSZTVEVŐK (4)

PROGRAM

1.  Kandó

2019.

IX. 17. kedd

2.  Gloriett

1430

Kandó – Gloriett

3.  Kastélydombi

1505

Kastélydombi – Brassó

4.  Brassó

1540

3. helyért

 

1615

döntő

 

1645

eredményhirdetés

A sorsolás 2019. szeptember 10-én, a Brassó Utcai Általános Iskola igazgatói irodájában volt.


 

II-IV. korcsoportos kispályás LÁNY bajnokság

 

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola szabadtéri műfüves pályája

A verseny ideje:        2019. szeptember, október

Játékidő:          2 x 10 perc                                     Pályaméret:            20 m x 40 m

Kapuméret:     3 m x 2 m                                      Csapatlétszám:       4 + 1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (7)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Brassó

1.  Gloriett

2.  Piros

2.  Darus

3.  Csontváry

3.  Kandó

4.  Kastélydombi

 

 

PROGRAM

2019.

IX. 24. kedd

IX. 26. csütörtök

X. 1. kedd

1430

A 1 – 3

A 1 – 4

A/I. – B/II.

1455

B 1 – 2

A 2 – 3

B/I. – A/II.

1520

A 2 – 4

A 1 – 2

3. helyért

1545

B 2 – 3

A 3 – 4

döntő

1610

B 3 – 1

 

eredményhirdetés

 

 

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ

HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!

 


I. korcsoportos kispályás bajnokság

 

A verseny helye:        Gloriett Sportiskolai Általános Iskola fedett műfüves pályája

A verseny ideje:         2019. november                    Pályaméret: 20 m x 30 m

Játékidő: 2 x 10 perc         Kapuméret: 3 m x 2 m         Csapatlétszám: 4 +1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (12)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

1. Vörösmarty

1. Brassó

1. Gloriett „A”

1.  Piros

2. Gloriett „B”

2. Kandó „A”

2. Kastélydombi „A”

2.  Kastélydombi „B”

3. Csontváry

3. Szent Lőrinc

3. Kandó „B”

3.  Szenczi

 

PROGRAM

2019.

XI. 6.

XI. 13.

A pálya

B pálya

A pálya

B pálya

1430

A 1 – 2

B 1 – 2

A/I. – B/II.

α

B/I. – C/II.

γ

1455

C 1 – 2

D 1 – 2

C/I. – D/II.

β

D/I. –A/II.

δ

1520

A 2 – 3

B 2 – 3

α – γ

 

β – δ

 

1545

C 2 – 3

D 2 – 3

3. helyért

 

döntő

 

1610

A 3 – 1

B 3 – 1

eredményhirdetés

1635

C 3 – 1

D 3 – 1

 

 

 

 

 

 


 

II. korcsoportos kispályás bajnokság

 

A verseny helye:        Brassó Utcai Általános Iskola műfüves pályája

A verseny ideje:         2019. október                                             Pályaméret: 20 m x 40 m

       Játékidő: 2 x 10 perc            Kapuméret: 3 m x 2 m                Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (14)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

1. Gloriett „A”

1. Kastélydombi „B”

1. Piros

1. Ady

2. Kastélydombi „A”

2. Szenczi

2. Kandó

2. Brassó

3. Gulner

3. Vörösmarty

3. Gloriett „B”

3. Csontváry

 

 

4. Szent Lőrinc

4. Darus

 

PROGRAM

2019.

X. 8.

kedd

X. 10.

csütörtök

X. 15.

kedd

X. 17.

csütörtök

X. 22.

kedd

1430

A 1 – 2

C 1 – 2

C 2 – 4

A/I. – D/II.

α

α – γ

1455

B 1 – 2

D 1 – 2

D 2 – 4

B/I. – C/II.

β

β – δ

1520

A 2 – 3

C 3 – 4

C 1 – 4

C/I. – D/II.

γ

3. helyért

1545

B 2 – 3

D 3 – 4

D 1 – 4

D/I. – A/II.

δ

döntő

1610

A 3 – 1

C 3 – 1

C 2 – 3

 

 

eredményhirdetés

1635

B 3 – 1

D 3 – 1

D 2 – 3

 

 

 

MŰFÜVES PÁLYÁN CSAK TEREM FOCICIPŐ VAGY MAX. 0,5 CM HOSSZÚSÁGÚ

HERNYÓTALPAS CIPŐ HASZNÁLHATÓ!


 

III. korcsoportos kispályás bajnokság

 

A verseny helye:        Csontváry Általános Iskola műfüves pályája

A verseny ideje:        2019. október                                        Pályaméret: 20 m x 40 m

Játékidő: 2 x 12 perc              Kapuméret: 3 m x 2 m                Csapatlétszám: 4 +1 fő + 5 csere

RÉSZTVEVŐK (12)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

„D” csoport

1. Gloriett „B”
1. Vajk
1. Gulner
1. Kastélydombi
2. Piros
2. Kandó
2. Brassó
2. Vörösmarty
3. Csontváry
3. Darus
3. Ady
3. Gloriett „A”

 

PROGRAM

2019.

X. 2.

szerda

X. 9.

szerda

X. 14.

hétfő

X. 16.

szerda

1430

A 1 – 2

C 1 – 2

A/I. – B/II.

α

α – γ

1455

B 1 – 2

D 1 – 2

B/I. – C/II.

β

β – δ

1520

A 2 – 3

C 2 – 3

C/I. – D/II.

γ

3. helyért

1545

B 2 – 3

D 2 – 3

D/I. – A/II.

δ

döntő

1610

A 3 – 1

C 3 – 1

 

 

eredményhirdetés

1635

B 3 – 1

D 3 – 1

 

 

 

 

 


 

IV. korcsoportos kispályás bajnokság

 

A verseny helye:        Csontváry Általános Iskola műfüves pályája

A verseny ideje:         2020. április

                                    Játékidő: 2 x 14 perc              Csapatlétszám: 4 + 1 fő + 5 csere     

RÉSZTVEVŐK (14)
„A” csoport
„B” csoport
„C” csoport
„D” csoport
1.  Csontváry
1.  Kandó „A”
1.  Ady
1.  Kandó „B”
2.  Kastélydombi
2.  Vörösmarty
2.  Brassó
2.  Kassa
3.  Piros
3.  Gulner
3.  Szenczi
3.  Gloriett
4.  Kondor Béla
4.  Vajk
 
 

 

PROGRAM

2019.

III. 23.

hétfő

III. 30.

hétfő

IV. 6. hétfő

IV. 20.

hétfő

IV. 23.

csütörtök!

1430

A 1 – 2

A 2 – 4

A 1 – 4

A/I – B/II

α

α – γ

1505

A 3 – 4

B 2 – 4

B 1 – 4

B/I – C/II

β

β – δ

1540

B 1 – 2

C 1 – 2

A 2 – 3

C/I – D/II

γ

3. helyért

1615

B 3 – 4

C 2 – 3

B 2 – 3

D/I – A/II

δ

döntő

1650

A 1 – 3

C 3 – 1

D 1 – 2

 

 

eredményhirdetés

1710

B 1 – 3

 

D 2 – 3

 

 

 

1730

 

 

D 3 – 1

 

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.