XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

III. korcsoport LÁNY

 

A verseny helye:        Táncsics Általános Iskola

A verseny ideje:        2018. január

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (9)

 „A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

1.  Ady

1.  Eötvös

1.  Gloriett „A”

2.  Bókay

2.  Kandó

2.  Kassa

3.  Táncsics

3.  Gloriett „B”

3.  Üllői

 

 

PROGRAM

I. 9.

I. 16.

I. 23.

I. 30.

A 1 – 2

B 1 – 2

C 1 – 2

A/I – B/II

a

A 2 – 3

B 2 – 3

C 2 – 3

B/I – C/II

b

A 3 – 1

B 3 – 1

C 3 – 1

C/I – A/II

c

 

 

 

a – b

 

 

 

b – c

 

 

 

c – a

 

 

 

eredményhirdetés

 

 

 

III. korcsoport FIÚ

 

A verseny helye:        Táncsics Általános Iskola

A verseny ideje:        2018. február

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (7)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Gloriett

1.  Vajk

2.  Ady

2.  Piros

3.  Táncsics

3.  Kandó

4.  Kassa

 

 

 

PROGRAM

II. 6.

II. 13.

II. 20.

A 1 – 2

B 1 – 2

A/I. – B/II.

A 3 – 4

B 2 – 3

B/I. – A/II.

A 1 – 4

B 1 – 3

3. helyért

A 2 – 3

 

döntő

A 1 – 3

 

eredményhirdetés

A 2 – 4

 

 

 

 

IV. korcsoport LÁNY

 

A verseny helye:        Vajk-sziget Általános Iskola

A verseny ideje:         2017. november

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

 

RÉSZTVEVŐK (9)

„A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

1.  Bókay

1.  Vajk

1.  Kandó

2.  Gloriett „A”

2.  Ady

2.  Eötvös

3.  Kassa

3.  Gloriett „B”

3.  Piros

 

 

PROGRAM

XI. 14.

XI. 21.

XI. 28.

A 1 – 2

A 3 – 1

a – b

B 1 – 2

B 3 – 1

b – c

C 1 – 2

C 3 – 1

c – a

A 2 – 3

A/I – B/II

a

eredményhirdetés

B 2 – 3

B/I – C/II

b

 

C 2 – 3

C/I – A/II

c

 

 

 

 

 

IV. korcsoport FIÚ

 

A verseny helye:        Ady Általános Iskola

A verseny ideje:         2017. december

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (6) Javított!

„A” csoport

„B” csoport

1.  Ady

1.  Kassa

2.  Piros

    2.  Vajk

3.  Kandó

     3.  Táncsics

4.  Gloriett

 
 

 

PROGRAM

XII. 5.

XII. 12.

XII. 19.

A 1 – 2

B 1 – 2

A/I – B/II

A 3 – 4

B 2 – 3

B/I – A/II

A 1 – 3

B 3 – 1

3. helyért

A 2 – 4

 

döntő

A 1 – 4

 

eredményhirdetés

A 2 – 3

 

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.