XVIII. kerületi Diáksport 

hivatalos oldala

III. korcsoport LÁNY

 

A verseny helye:        Táncsics Általános Iskola

A verseny ideje:        2019. január

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (9)

 „A” csoport

„B” csoport

„C” csoport

1.  Ady

1.  Eötvös

1.  Gloriett „A”

2.  Bókay

2.  Kandó

2.  Kassa

3.  Táncsics

3.  Gloriett „B”

3.  Csontváry

 

PROGRAM

I. 8.

I. 15.

I. 22.

I. 29.

A 1 – 2

B 1 – 2

C 1 – 2

A/I – B/II

a

A 2 – 3

B 2 – 3

C 2 – 3

B/I – C/II

b

A 3 – 1

B 3 – 1

C 3 – 1

C/I – A/II

c

 

 

 

a – b

 

 

 

b – c

 

 

 

c – a

 

 

 

eredményhirdetés

 

 


III. korcsoport FIÚ

 

A verseny helye:        Táncsics Általános Iskola

A verseny ideje:        2019. február

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (6)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Ady

1.  Gloriett

2.  Táncsics

2.  Piros

4.  Kassa

3.  Kandó

 

PROGRAM

II. 5.

II. 12.

A 1 – 2

A/I. – B/II.

B 1 – 2

B/I. – A/II.

A 2 – 3

3. helyért

B 2 – 3

döntő

A 3 – 1

eredményhirdetés

B 3 – 1

 

 


IV. korcsoport LÁNY

 

A verseny helye:        Ady Endre Általános Iskola

A verseny ideje:         2018. november, december

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

 

RÉSZTVEVŐK (8)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Eötvös

1.  Ady

2.  Gloriett

2.  Kandó

3.  Kassa

3.  Táncsics

4.  Bókay

4.  Üllői

 

PROGRAM

XI. 27.

XII. 4.

XII. 11.

A 1 – 2

A 1 – 4

A/I – B/II

B 1 – 2

B 1 – 4

B/I – A/II

A 3 – 4

A 2 – 3

3. helyért

B 3 – 4

B 2 – 3

döntő

A 1 – 3

A 2 – 4

eredményhirdetés

B 1 – 3

B 2 – 4

 

 

 


 

IV. korcsoport FIÚ

 

A verseny helye:        Ady Általános Iskola

A verseny ideje:         2018. november, december

A lebonyolítás módja:          Az első mérkőzések 1430-kor kezdődnek.

Az új szabályok szerint és két nyert játszmáig játszunk.

RÉSZTVEVŐK (7)

„A” csoport

„B” csoport

1.  Kassa

1.  Ady

2.  Kondor Béla

2.  Piros

3.  Táncsics

3.  Kandó

 

4.  Gloriett

 

PROGRAM

XI. 28.

XII. 5.

XII. 12.

B 1 – 2

A 1 – 2

A/I – B/II

B 3 – 4

A 2 – 3

B/I – A/II

B 1 – 3

A 3 – 1

3. helyért

B 2 – 4

 

döntő

B 1 – 4

 

eredményhirdetés

B 2 – 3

 

 


Copyright © 2013. XVIII. kerületi Diáksport.